Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyiciler

Yüzey Temizleyici

PELOX TS-K 2000 PİCKLİNG PASTE:

- Kaynak Temizleyici Jel
- Paslanmaz çelik yüzeyindeki kaynak, ısıl işlem ve her türlü korozyon ve pas lekelerini temizler. AISI 304 - - - 316- 321 ve türevleri için uygundur.

Avantajları :
Daha çok ıslatma kabiliyeti,
Daha az reaksiyon zamanı,
Daha kuvvetli dağlama,
Daha geç kuruma süresi,
Su ile daha iyi yıkanma özelliği,
Sararma yapmadan homojen bir renk.

Reaksiyon Süresi : ( 20°C de - soğuk çekim ) 15 – 60 dakika
Tüketim : 150 - 250 m/kg
Uygulama : Yüzeydeki yağları Pelox FRD ile temizleyin. Kapağı açmadan homojen oluncaya kadar çalkalayın. Uygun bir fırça ile sürün. Reaksiyon süresi sonunda akan, bol, temiz su ile yıkayın.
Dikkat: Sıcak yüzeye uygulamayın. Uygularken gözlük, eldiven, önlük vb. malzeme kullanın. Cilt ile temasta bol su ile yıkayın.
Paslanmaz Çeliklerin yüzeyi, karıncalanmaya ve paslanmaya karşı koruyucu pasif bir tabaka ile kaplıdır. Isıl ve mekanik işlemler bu tabakayı bozar. Paslanmaya dirençli bu pasif tabaka, yeniden, çok kısa bir sürede oluşturulmalıdır. Bunun için kaynak lekeleri ve diğer yüzey kirlilikleri, kimyasal yöntemlerle yüzeyden tamamen uzaklaştırılmalıdır. Ancak bundan sonra bu pasif tabaka yeniden oluşur. Pelox ürünleri, bu tabakanın oluşumunu garanti eder.
İNOX SPRAY:
Paslanmaz Çelik Aerosol Sprey
Mikroskobik paslanmaz çelik taneciklerden oluşmuştur. Yüzeye kuvvetle yapışır. Çok iyi bir yüzey düzeltici ve korozyon önleyicidir. Asit ve bazlara karşı dirençlidir. 200°C kadar dayanıklıdır.

Uygulama : Uygulanacak yüzey, yağ ve pastan temizlenmelidir. Yüzeye, homojen dağılacak şekilde spreylenir, uygulamadan 15 dakika sonra kurur, 4-6 saat sonra sertleşir.

İNOX TOP:
Yüzey Temizleme Koruma
Inox Top, mat ve polisajlı yüzeyleri temizlemek ve parlatmak için kullanılır. Parmak izini temizler ve tekrar oluşumunu engeller. Solvent ve silikon içermez. Yüzeydeki yazı, etiket ve resimleri bozmaz. Aluminyum, bakır, sarı ve plastik yüzeylerde de kullanılır. AB normlarına uygundur.

Gıda makinalarında, otel, hastane vb yerlerdeki mutfak ekipmanlarında, havuzlarda, asansörlede, temizlik ve koruma amacıyla kullanılır. NSF belgesi mevcuttur.

OMNİ:

Paslanmaz Yüzey
Bakım Onarım ve Koruma

Metal yüzeylerin temizliği ve dış etkilerden korunması için kullanılır. Metal ve Kalıp yüzeylerini temizler, korur, paslanmasını önler.Tüm malzeme yüzeyine çok iyi bir şekilde yayılır ve yapışır. En ince çatlaklara dahi nüfus ederek yüzeyi olumsuz atmosferik şartlara ve kimyasallara karşı korur, paslanmasını önler. Kullanımı: Kullanıma hazırdır. Spreylenir.

Bilgi Kütüphanesi

► Paslanmaz Çelik Nedir ?

► Paslanmazın Tarihçesi

► Paslanmaz Çelik Kalite Kodları 

► Paslanmaz Çelik Kullanım Alanları

► Paslanmaz Çeliklerin Kaynağı

► Teknik Bilgiler 

► Büküm Nedir ?

► Uluslarası Standartlar

► Ağırlık Tablosu

Biz Kimiz

Tepe Paslanmaz Çelik San.Tic.Limited.Şti. 1996 yılında DES San.sitesinde 400 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır. Paslanmaz çelik sektöründe ki 21 yıllık tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tepe Paslanmaz olarak sahip olduğumuz geniş stok yelpazesi ile müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilecek konumda bulunmaktayız. 

Tepe Paslanmaz

 

 

JoomShaper