Abkant Büküm

Abkant Büküm

 

Metali bükme kıvırma gibi işlemlerde kullanılır.  Üretime hem şekilsel olarak, hem de zamansal açıdan hız katkısı sağlamıştır.

Abkant Büküm ile konik,silindirik, oval ve eliptik gibi şekillerde şekil verilebilir. Abkant pres seçiminde kıvrılacak malzeme uzunluğu, kalınlığı, malzeme bilgisi önemlidir. Birçok büküm için, Abkantlar da ayrı ayrı kalıp ve bunlara özgü ebatlarda Radiuslar vardır. Abkant ile bükümde, sacın açı hesaplaması önemli bir husustur. Büküm boyları istenilen ölçüde çıkmayabilir. Abkant makinaları sayesinde hassas büküm hizmeti yapılmaktadır.6 metre boy ve 16mm’e kadar Abkant büküm işleri gerçekleştirmekteyiz. 

 

 

 

 

 

 

Bilgi Kütüphanesi

► Paslanmaz Çelik Nedir ?

► Paslanmazın Tarihçesi

► Paslanmaz Çelik Kalite Kodları 

► Paslanmaz Çelik Kullanım Alanları

► Paslanmaz Çeliklerin Kaynağı

► Teknik Bilgiler 

► Büküm Nedir ?

► Uluslarası Standartlar

► Ağırlık Tablosu

Biz Kimiz

Tepe Paslanmaz Çelik San.Tic.Limited.Şti. 1996 yılında DES San.sitesinde 400 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır. Paslanmaz çelik sektöründe ki 21 yıllık tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tepe Paslanmaz olarak sahip olduğumuz geniş stok yelpazesi ile müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilecek konumda bulunmaktayız. 

Tepe Paslanmaz

 

 

JoomShaper